1. Bezglutenowa kaszka z sorgo, jabłkami i cynamonem – Opinie – Cena – Zamienniki – Ulotka – Skład

BEZGLUTENOWE KASZKI MARKI NOBLE HEALTH STRZAŁEM W DZIESIĄTKĘ W MOIM DOMU

Dzięki producentowi NOBLE HEALTH jestem matką roku. Wzbogaciłam bezglutenową dietę swoich najbliższych pysznymi i zdrowymi kaszkami. Hitem została kaszka z sorgiem, jabłkiem i cynamonem. Moje dzieci ją wprost uwielbiają, a to dla mnie ogromna ulga, gdyż nagła zmiana posiłków była dla nich naprawdę trudna. Razem z mężem robiliśmy co w naszej mocy, aby jakoś im to ułatwić, a bezglutenowe kaszki były dla nas wielkim krokiem w dobrą stronę.

UNIKALNY SKŁAD BEZGLUTENOWYCH KASZEK MARKI NOBLE HEALTH

Bezglutenowa kaszka z sorgoNasz ulubiony smak kaszki jest równie zdrowy i bogaty w wiele witamin i minerałów co pozostałe. Ich regularne i częste spożywanie jest całkowicie bezpieczne dla naszego mechanizmu i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Oto główne składniki kaszki, która jest hitem w naszym domu:
1· sorgo-wzmacnia kości, zwiększa odporność organizmu a także wspomaga wydalanie z niego nieprzyjaznych substancji
2· kukurydza-bogate źródło witamin a także minerałów, chroni wzrok, wspomaga funkcjonowanie wątroby a także jest wykorzystywana w walce z zapaleniem pęcherza moczowego
3· suszone jabłka – niwelują poziom cholesterolu we krwi, wspierają leczenie chorób układu krążenia, wzmacniają włosy jak również paznokcie a także polepszają stan skóry. Wspierają usuwanie wolnych rodników z organizmu.
4· cynamon-może opóźnić powstawanie chorób takich jak Parkinson czy Alzheimer, bogactwo minerałów i witamin

Wszystkie te składniki przyczyniają się do tego, że jestem jeszcze bardziej przekonana do tych kaszek. Myślę, że w najbliższym czasie wypróbujemy resztę smaków, a ja będę szukała innych bezglutenowych produktów tej marki, gdyż ten okazał się strzałem w dziesiątkę.

DZIECINIE ŁATWE PRZYGOTOWANIE BEZGLUTENOWEJ KASZKI

Tak, przyrządzenie jest banalne. Moje pociechy robią to samodzielnie. Pierwszy raz mama nie jest im potrzebna do przygotowania posiłku. Z ochotą i wielką przyjemnością robią to samodzielnie, tym bardziej, że uwielbiają te smaki. Nie zajmuje im to dłużej niż pięć minut, dzięki temu nie są znudzone wykonaniem. Gotowa mieszanka, odrobina wody i mogą radować się smakiem wyśmienitej, zdrowej i bezglutenowej kaszki. Opakowanie jest bardzo poręczne, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie. Polecam je ogromnie, są naprawdę warte zainteresowania.

BEZGLUTENOWA KASZKA Z SORGO, JABŁKAMI I CYNAMONEM POPARTA OGROMEM POZYTYWNYCH OPINII

To właściwie korzystne opinie sprawiły, że wybrałam te kaszki. Znalazłam w sieci jedynie pochwały na ich temat, więc nie zastanawiając się ani chwili zakupiłam kilka sztuk. Dziś kupuję je regularnie i absolutnie tego nie żałuję. Oto kilka opinii z sieci:

Smak tej kaszki jest bardzo smaczny. Gdybym sama jej nie spróbowała, nie mogłabym uwierzyć, że produkt bezglutenowy może być tak apetyczny. Zazwyczaj są znośne, a ten jest naprawdę obłędny. Polecam bez zastanowienia.
Karolina 39 lat

Uważam, że to jeden z lepszych bezglutenowych produktów, jaki kiedykolwiek miałem okazję spróbować. Na diecie bezglutenowej jestem już ładnych parę lat, więc wiem co mówię. Nareszcie trafiłem na coś, co naprawdę mi smakuje.
Adrian 33 lata.

Pozytywne opinie, pyszny smak, szybkie wykonanie oraz bogactwo witamin jak też minerałów. Czego chcieć więcej? Jedyne czego jeszcze chcę, to wypróbowanie reszty smaków.