Witaminy dla rodziny w postaci żelek

Wielki sukces, jaki na rynku odniosły Misie na zdrowe włosy sprawił, że firma Noble Health postanowiła pójść za ciosem i wyprodukować następne suplementy diety w postaci żelek: Witaminy dla rodziny z kompleksem 11 składników odżywczych, Witaminę C i Witaminę D.

Przyczyna tak dużej popularności Misiów na zdrowe włosy leży nie tylko w bogatym składzie z biotyną, cynkiem, selenem czy miedzią, ale również w samej postaci żelkowego misia. Żelki są bowiem po prostu przyjemne w zażywaniu i pyszne.

Niedawno powstałe żelki w ofercie można znaleźć w smakach: jabłkowym, cytrynowym oraz pomarańczowym. To sprawi, że z przyjemnością będą sięgać po nie dorośli, ale także i dzieci. Najnowsze misie mogą być bowiem zażywane również przez najmłodszych – już od 3 roku życia.

Opinia

– Sama jestem mamą i wiem, że kobiety, dokonując wyboru produktów, myślą również o swoich najbliższych. Żelki z witaminą C, D czy Witaminy dla rodziny to rozwiązanie dla wszystkich w domu, a również okazja, żeby dzieciaki z przyjemnością zajadały witaminy – mówi Agnieszka Owczarek, prezes firmy Noble Health. – Jeśli nasza pociecha zazwyczaj grymasi, nie lubi jeść owoców lub warzyw to w tej sytuacji żelki z witaminami mogą być doskonałą pomocą w zapewnieniu im potrzebnej ilości składników odżywczych.

Dawki

Skład nowych żelek faktycznie zawiera dużą ilość takich składników, np. Witamina C w 1 żelce zawiera 100% referencyjnej wartości spożycia tej witaminy. Z tego powodu dla dziecka wystarczy 1 żelka dziennie, a osoba dorosła może zjeść ich 2. Natomiast 2 żelki Witamin dla rodziny posiadają 100% witaminy E, tiaminy, niacyny, witaminy B6, kwasu foliowego i innych ważnych składników.

Właściwości

Żelki mają również inne zalety. Zajadanie pysznych misiów jest o wiele ciekawsze niż zwyczajnych, a czasami po prostu ciężkich do przełknięcia kapsułek czy tabletek. Dzięki swojej delikatności, a także samemu sposobowi spożywania (żelki najpierw należy dokładnie pogryźć), nie ma ryzyka, że coś stanie w gardle. Nie trzeba również mieć pod ręką wody do przepicia. Producent, czyli firma Noble Health działa w sektorze Premium Wellness, dlatego położono nacisk na jakość i bezpieczeństwo. Z tego względu sprawdzono również kaloryczność żelek. Dzienna dawka to jedynie 3 kalorie dla dziecka, a 6 dla dorosłego. Ponad to dobrze jest pamiętać, że np. proces mineralizacji zębów zaczyna się już w jamie ustnej, a żelki, dzięki swojemu składowi, zaczynają być trawione już na tym etapie.

Skracając: wygoda, smak, skład – to cechy, które sprawiają, że popularność suplementów diety w postaci żelek będzie tylko rosnąć, a firma Noble Health już pracuje z technologami nad kolejnymi żelkami: bez cukru, dla wegetarian czy wegan.